Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Služby

Čo všetko zastrešujeme a ako Vám pomôžeme:

Komplexný realitný servis

Orientácia v aktuálnej trhovej situácií. Vyhľadanie ponúk a dopytu. Konzultácia a pomoc pri rozhodovaní o kúpe a predaji bytov, domov, či rôznych iných typov nehnuteľností na území celého Slovenska

Komunikácia s kupujúcimi a predávajúcimi pri zastupovaní klienta

Zabezpečujeme časovo náročnú komunikáciu s tretími stranami. Pri predaji komunikujeme s záujemcami a koordinujeme obhliadky či vyjednávanie podmienok.

Komunikácia s úradmi a inštitúciami

Postaráme sa o zdĺhavú komunikáciu s úradmi, bankou, znalcom, notárom, katastrálnym úradom a množstvom ďalších inštitúcií, ktoré sú obvykle prítomné pri zmene vlastníctva nehnuteľnosti.

Administratíva a právna dokumentácia

Zabezpečíme všetky potrebné potvrdenia, posudky, overenia, notárske zápisnice, kúpno-predajné zmluvy a inú súvisiacu dokumentáciu.

Zabezpečenie financií a záväzkov

Postaráme sa o riešenie záväzkov pri predaji zaťaženého majetku v ručení. Alebo zaistíme získanie hypotéky na kúpu novej nehnuteľnosti a množstvo iných náročných situácií v ktorých sa bežný smrteľník ľahko stratí.

Vysporiadanie majetku

Zabezpečujeme všetky úkony súvisiace s vysporiadaním majetkových vzťahov pri nadobudnutí alebo predaji nehnuteľnosti.

Profesionálne partnerstvo

Sme stabilná, etablovaná a profesionálna skupina orientovaná na splnenie cieľov a požiadaviek klientov. Naši špecialisti poskytujú komplexný servis spojený s osobným prístupom a individuálnym riešením situácie každého klienta.

Nechajte to na našich špecialistov

Túžite po vlastnom bývaní? Chcete predať Vašu nehnuteľnosť? Chcete sa presťahovať do väčšieho? Postaráme sa o rýchle, efektívne a odborné riešenie.