Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Náš príbeh a cieľ

Ako sa pozeráme na podnikanie?

Podnikanie je o službe ľuďom a čím väčšiemu počtu ľudí pomôžeme zlepšiť život v oblasti, v ktorej podnikáme, tým viac sa nám bude dariť a takto je to správne.

Kto sme, kde sme začínali a čo sme si po ceste uvedomili?

Naše začiatky vo finančnej sfére začali v ČR vo veľkých firmách zaoberajúcich sa finančným poradenstvom so širokým záberom produktov ako je poistenie, úvery a investície.  Časom sme ale začali nadobúdať pocit, že sme firmou ,,školení" hlavne na predaj produktov bez ohľadu na výhodnosť alebo dopady produktu na človeka a jeho budúcnosť. A že cieľom je uzavrieť hlavne nejaký produkt, než aby sme boli vedení k reálnej pomoci ľuďom v ich životných situáciách. Tento pocit pre nás začal byť neprekonateľný a s našou filozofiou ,,výhra-výhra" nezlučiteľný a preto sme v týchto firmách prestali pracovať.

V čom sme začali podnikanie, s akým zámerom a v čom spočíva náš prínos?

V roku 2008 sme sa rozhodli vytvoriť skvelé hypotekárne centrum s celorepublikovou pôsobnosťou, ktoré pomôže čo najväčšiemu počtu ľudí financovať vlastné bývanie rozumne, jednoducho, maximálne výhodne a bez zbytočných stresov a nervov, ktoré proces vybavovania hypotéky môže priniesť. Chceme, aby ľudia  zažili výborné a poctivé služby a aby mali proces vybavovania úveru čo najkratší, najhladší a čo najrýchlejšie si už užívali pohodu v novom bývaní.

A čo bolo ďalej?

Z dôvodu takmer neexistencie špecializovaných hypotekárnych centier na Slovensku sme sa rozhodli v roku 2008 svoje skúsenosti a filozofiu uplatniť tu a založiť Hypo Consulting s.r.o. a naviazať spoluprácu so všetkými bankami. Od roku 2018 máme v portfóliu aj všetky poisťovne, sporiteľne a viacero investičný inštitúcií. Za dobu pôsobenia sme vybudovali silnú značku so špecifickou kultúrou a filozofiou s viac ako 60 obchodníkmi a pôsobením v 25 mestách naprieč celým Slovenskom. Pre našich klientov vykonávame komplexný hypotekárny, finančný a realitný servis.

Uzatvorenie kruhu služieb

Realitné služby začali tvoriť ďalšiu z našich činností, aby sme pod jednou strechou spojili pomyselný kruh služieb pre predávajúceho nehnuteľnosť (samotný predaj nehnuteľnosti + čo ďalej s peniazmi z predaja)  a služieb pre kupujúceho (vyhľadávanie vhodných nehnuteľností a vybavenie financovania kúpy nehnuteľnosti a nutné poistenia k hypotéke).